products

کلید محصول Microsoft Visio Professional 2016 ، بارگیری فوری کلید مجوز Visio pro 2016

اطلاعات پایه
محل منبع: ایالات متحده آمریکا
نام تجاری: Microsoft
گواهی: CE
شماره مدل: Visio Professional 2016
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: $15
جزئیات بسته بندی: کلید مجوز
زمان تحویل: 3-5 روز
شرایط پرداخت: T / T ، D / A ، L / C
قابلیت ارائه: 100000 در روز
اطلاعات تکمیلی
نام تجاری: مایکروسافت سیستم عامل: پنجره ها
شماره مدل: Visio Professional 2016 نام محصول: Visio Pro 2016
نوع نسخه: کلید Visio Professional 2016 بسته را درج کنید: کلید مجوز
زبان: مولتی-زبان ضمانتنامه: طول عمر
برجسته:

کلید محصول Microsoft Visio Professional 2016 ، Microsoft Visio Pro 2016 ، MS Visio Pro 2016

,

Microsoft Visio Pro 2016

,

MS Visio Pro 2016


توضیحات محصول

کلید محصول Microsoft Visio Professional 2016 ، نسخه کامل خرده فروشی ، بارگیری فوری کلید مجوز Visio pro 2016

 

vlogo

با الگوهای آماده و هزاران شکل که به شما در دستیابی به استانداردهای صنعت کمک می کند ، به راحتی هر نمودار حرفه ای ایجاد کنید.به لطف تجربه آشنای Office ، فعالیت های متداول فلوچارت را با سهولت انجام دهید.داده ها را به سرعت در بالای یک شبکه IT ، کارخانه تولید یا فرآیند تجاری قرار دهید.با تازه سازی داده های اساسی ، نمودارها و تجسم داده ها به طور خودکار به روز می شوند.هر طور که می خواهید همکاری کنید.همزمان روی یک نمودار کار کنید و یا از طریق Skype for Business چت کنید.نمودارهای متصل به داده را به راحتی با هر کسی در سازمان خود ، تقریباً از هرجای دیگر به اشتراک بگذارید و همه را با بینش عملیاتی همگام کنید.در حالی که فناوری اطلاعات را برای کار در ابتکارات استراتژیک تر آزاد می کنید ، همه افراد سازمان خود را پربار نگه دارید.

کلید محصول Microsoft Visio Professional 2016 ، بارگیری فوری کلید مجوز Visio pro 2016 1

این نرم افزار دارای ویژگی های زیر است:

هر چیزی را بصری ایجاد کنید

 
الگوهای همه کاره و هزاران شکل از یکی از بسیاری از الگوهای از پیش ساخته شده از Visio استفاده کنید و با اشکال آماده بهره وری را افزایش دهید.
پشتیبانی از استانداردهای صنعت از الگوهایی که مطابق با استانداردهای صنعت هستند مانند مدل فرآیند کسب و کار و علامت گذاری (BPMN) 2.0 و موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) استفاده کنید.
اشکال هوشمند از نشانه های تصویری برای نمایش دقیق فراداده های جاسازی شده در اشکال Visio استفاده کنید.با تغییر فراداده مانند تغییر ابعاد ، تجسم به طور خودکار به روز می شود.
امکان وارد کردن پرونده های DWG داده ها یا اشکال هوشمند را به طرح های وارد شده اتوکد اضافه کنید (پشتیبانی تا DWG 2010) و تجسم های پیشرفته را با سهولت ساده یا افزایش دهید.
   

به راحتی شروع کنید

 
راه اندازی سریع با استفاده از نمودارهای شروع کننده و نکات و ترفندهای زمینه ای که شما را از طریق قابلیت های اساسی راهنمایی می کند ، به سرعت سرعت بگیرید.
تجربه فلوچارت آسان فعالیت های معمول نمودارسازی - مانند تغییر شکل ، هم ترازی و موقعیت یابی خودکار ، یا تکثیر و مرتب سازی مجدد صفحات - با یک تجربه بصری که فراداده ها و اتصالات اشکال را حفظ می کند.
جستجوی بصری برای یافتن سریع ویژگیهای مفید در Visio از نوار جستجو به من بگویید.
مضامین و جلوه های داخلی نمودارها را با استفاده از مجموعه ای قدرتمند از جلوه ها و مضامین سفارشی کنید و فقط با چند کلیک ظاهر کاملاً متفاوتی را در طراحی خود اعمال کنید.
   

با پیوند دادن داده ها نمودارها را زنده کنید

 
همپوشانی داده های زنده داده های زنده را در متن ساختار سازمانی ، شبکه IT ، کارخانه تولید یا فرآیند پیچیده تجارت تجسم کنید تا در یک نگاه کلی تصویر را بدست آورید.
داده ها به نمودار از یک جادوگر ساده برای ایجاد خودکار نمودارها از داده ها ، شروع با نمودارهای سازمان استفاده کنید.
گرافیک داده با داده های گرافیکی مانند نمادهای پر جنب و جوش ، نمادها ، رنگ ها و نمودارهای میله ای ، الگوها و معانی را در داده های خود آشکار کنید.
پیوند داده های یک مرحله ای از قابلیت اتصال یک مرحله ای جدید با جداول اکسل استفاده کرده و گرافیک داده ها را با یک کلیک مبادله کنید.
تازه سازی داده ها از داده های خود که همیشه به روز هستند ، مشاهده کنید.نمودار خود را به منبع داده آن متصل نگه دارید و داده ها را به صورت دستی یا در یک برنامه مشخص تازه کنید.
   

در تمام مراحل کار همکاری کنید

 
نظر دادن در برنامه درباره نمودار یا شکل به راحتی بازخورد بگیرید یا بازخورد دهید.
ادغام با Skype for Business به راحتی از طریق ابزارهای ارتباطی یکپارچه مانند Skype for Business با هم کار کنید.با استفاده از صوت ، ویدیو یا گپ در Visio ، نیازی به جابجایی بین برنامه ها نیست.
نمودارهای امن با فناوری های محافظت از پرونده مایکروسافت از اطلاعات حساس محافظت کنید.
   

یک نسخه از حقیقت را ابلاغ کنید

 
اشتراک نمودار آسان برای دستیابی به همسویی ، به راحتی نمودارها را در یک مرورگر با هر کسی در سازمان خود به اشتراک بگذارید.برای افزایش انطباق و کارایی ، در بهترین روش ها ، سیاست ها یا نقشه های آینده دید ایجاد کنید.
دسترسی به هرجای دیگر تقریباً از هرجایی در یک مرورگر یا برنامه iPad® به نمودارها و فرایندها در حین حرکت دسترسی پیدا کنید.
وفاداری کامل از برنامه وب جدید و برنامه iPad برای مشاهده کامل نمودارها با بزرگنمایی و بزرگنمایی بصری استفاده کنید.
داشبورد عملیاتی از برنامه وب جدید استفاده کنید تا کل سازمان را با بینش عملیاتی که در بالای روندها و برنامه های دنیای واقعی تجسم می شود ، هماهنگ نگه دارد.
 

اطلاعات تماس
Michael

شماره تلفن : +44 7828 792591

WhatsApp : +447828792591