products

کد کلید SQL Server 2019 STD OEM با سیستم عامل اصلی Microsoft

اطلاعات پایه
محل منبع: ایالات متحده آمریکا
نام تجاری: Microsoft
گواهی: CE
شماره مدل: Microsoft SQL Server 2019 STD
مقدار حداقل تعداد سفارش: 1
قیمت: $80
جزئیات بسته بندی: ارسال از طریق ایمیل
زمان تحویل: 3-5 روز
شرایط پرداخت: L / C ، D / A ، D / P ، T / T ، Western Union، MoneyGram
قابلیت ارائه: 1000 قطعه در روز
اطلاعات تکمیلی
نام محصول: Microsoft SQL Server 2019 STD نسخه: SQL Server 2019 STD
نام تجاری: Microsoft نوع نسخه: Microsoft SQL Server 2019 STD
کت و شلوار: سرور 2019 STD کاربرد: Microsoft SQL Server 2019
مدل: استاندارد حمل دریایی: با ایمیل
برجسته:

SQL Server 2019 STD

,

SQL Server 2019 OEM

,

CE SQL Server 2019 کلید


توضیحات محصول

Microsoft Windows SQL 2019 OEM KEY CODE 100٪ فعال سازی آنلاین با سیستم عامل Orignal Microsoft

مجازی سازی داده ها و خوشه داده های بزرگ SQL Server 2019
شرکتهای معاصر معمولاً داراییهای عظیم داده ای متشکل از مجموعه دادههای در حال رشد مختلف را که در منابع داده ایزوله در سراسر شرکت میزبانی می شوند ، کنترل می کنند.با خوشه داده های بزرگ SQL Server 2019 SQL Server 2019 ، می توانید از تمام داده ها به بصیرت نزدیک برسید ، خوشه محیط کاملی را برای پردازش مقدار زیادی داده از جمله یادگیری ماشین و توابع AI فراهم می کند.

مولفه
الزامات
پردازنده
1.4 گیگاهرتز 64 بیتی EMT64 یا AMD64 ، چهار هسته ای توصیه می شود
حافظه (RAM)
512 مگابایت ECC از ماژول های حافظه و 800 مگابایت برای نصب VM پشتیبانی می کند
هارد دیسک
برای هسته 32 گیگابایتی ، برای رابط کاربری گرافیکی 4 گیگابایت دیگر
کنترل کننده دیسک: کنترل کننده دیسک سازگار با PCI Express


میز 1
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
راه حل های مقیاس پذیر بزرگ داده ها یک خوشه مقیاس پذیر از کانتینرهای SQL Server ، Spark و HDFS که روی Kubernetes اجرا می شوند ، مستقر کنید.خواندن ، نوشتن و پردازش داده های بزرگ در Transact-SQL یا Spark.داده های رابطه ای با ارزش بالا را از طریق داده های بزرگ با ظرفیت زیاد به راحتی ادغام و تجزیه و تحلیل کنید.منابع داده خارجی را جستجو کنید.داده های بزرگ را در HDFS مدیریت شده توسط SQL Server ذخیره کنید.جستجوی داده ها از چندین منبع داده خارجی از طریق یک خوشه.از داده ها برای هوش مصنوعی ، یادگیری ماشین و سایر کارهای تحلیلی استفاده کنید.در خوشه داده های بزرگ در استقرار و اجرای برنامه ها.نمونه اصلی SQL Server از فناوری گروه Always On Avales برای فراهم کردن قابلیت دسترسی بالا و بازیابی فاجعه برای همه پایگاه های داده استفاده می کند.

 

مجازی سازی داده ها با PolyBase برای پرس و جو داده ها از منابع داده خارجی SQL Server ، Oracle ، Teradata ، MongoDB و ODBC از جداول خارجی استفاده کنید.پشتیبانی رمزگذاری UTF-8 اکنون ارائه شده است.برای جزئیات بیشتر ، مراجعه کنید به PolyBase چیست؟.

برای جزئیات ، به بخش خوشه داده بزرگ SQL Server مراجعه کنید.


پایگاه داده هوشمند
SQL Server 2019 (15.x) بر اساس نوآوری های نسخه های قبلی ساخته شده است و برای ارائه عملکرد پیشرو در صنعت طراحی شده است.از پردازش هوشمند پرس و جو گرفته تا پشتیبانی از دستگاه های حافظه پایدار ، ویژگی پایگاه داده هوشمند SQL Server عملکرد و مقیاس پذیری تمام بارهای پایگاه داده را بدون تغییر برنامه و یا طراحی پایگاه داده بهبود می بخشد.
پردازش پرس و جو هوشمند
از طریق پردازش هوشمند پرس و جو ، می توانید دریابید که بارهای اصلی موازی هنگامی که در مقیاس بزرگ اجرا می شوند ، عملکرد بهبود یافته است.در عین حال ، آنها هنوز هم می توانند با جهان در حال تغییر داده سازگار شوند.به طور پیش فرض ، پردازش جستجوی هوشمند در آخرین تنظیمات سطح سازگاری پایگاه داده پشتیبانی می شود ، که تأثیر گسترده ای خواهد داشت و می تواند با کمترین تلاش در اجرای کار ، بارهای موجود را بهبود بخشد.
جدول 2
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
بازخورد اعطای حافظه حالت ردیف با تنظیم اندازه اعطای حافظه از اپراتورهای حالت دسته ای و حالت ردیف ، عملکرد بازخورد اعطای حافظه از حالت دسته ای گسترش یافت.این تنظیم می تواند به طور خودکار اضافه کمک هزینه ها را اصلاح کند ، که می تواند منجر به هدر رفتن حافظه و کاهش همزمانی شود.این تنظیم همچنین می تواند کمک های ناکافی حافظه را اصلاح کند (که می تواند باعث سرریز گران به دیسک شود).بازخورد اعطای حافظه حالت ردیف را مشاهده کنید.
حالت دسته ای در ذخیره سازی خط ، بدون استفاده از شاخص ذخیره سازی ستون ، از اجرای حالت دسته ای پشتیبانی می کنید.اجرای حالت دسته ای در هنگام بارهای تجزیه و تحلیل از CPU به طور کارآمدتری استفاده می کند ، اما در نسخه های کمتر از SQL Server 2019 (15.x) ، فقط درصورتی که کوئری شامل عملیات با شاخص های ذخیره ستون باشد ، از آن استفاده می شود.با این حال ، برخی از برنامه ها ممکن است از ویژگی هایی استفاده کنند که توسط شاخص ذخیره ستون پشتیبانی نمی شوند و بنابراین نمی توانند از حالت دسته ای استفاده کنند.با شروع SQL Server 2019 (15.x) ، حالت دسته ای در بارهای تحلیلی واجد شرایط که جستجوی آنها شامل عملیات با هر نوع شاخص (ذخیره ردیف یا ذخیره ستون) است ، فعال است.به حالت دسته ای در ذخیره سازی ردیف مراجعه کنید.
Scalar UDF inline به طور خودکار UDF های اسکالر را به عبارات رابطه ای تبدیل کرده و برای فراخوانی درخواستهای SQL آنها را تعبیه می کنید.این تبدیل باعث بهبود عملکرد بارهای کاری می شود که از UDF های مقیاسی استفاده می کنند.به خط مقدماتی UDF مراجعه کنید.
متغیر جدول با تأخیر در تدوین کیفیت برنامه و عملکرد کلی سوالات ارجاع به متغیرهای جدول را بهبود ببخشید.در حین بهینه سازی و تدوین اولیه ، این تابع تخمین کاردینالیته را بر اساس تعداد واقعی متغیرهای متغیر جدول منتشر می کند.این اطلاعات دقیق شمارش خط می تواند عملیات برنامه ریزی پایین دستی را بهینه کند.به فهرست تأخیر متغیر جدول مراجعه کنید.
از APPROX_COUNT_DISTINCT پردازش تقریبی پرس و جو استفاده کنید برای دقت مطلق مهم نیست ، اما سرعت پاسخگویی در شرایط بسیار مهم است ، APPROX_COUNT_DISTINCT برای دستیابی به همزمانی در سطح داده های بزرگ ، از بیش از COUNT (DISTINCT ()) منابع کمتر استفاده کنید تا بتوانید به یک سطح بالایی برسید.به پردازش تقریبی سeryال مراجعه کنید.

بانک اطلاعات حافظه
فناوری پایگاه داده حافظه SQL Server از نوآوری های سخت افزاری مدرن برای ارائه عملکرد و مقیاس بی نظیر استفاده می کند.SQL Server 2019 (15.x) بر اساس نوآوری های اولیه در این زمینه ساخته شده است (مانند پردازش معاملات آنلاین در حافظه (OLTP)) و برای دستیابی به سطح جدیدی از مقیاس پذیری برای همه بارهای پایگاه داده طراحی شده است.
جدول 3
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
استخر بافر مخلوط ویژگی جدید موتور پایگاه داده SQL Server امکان دسترسی مستقیم به صفحات پایگاه داده واقع در پرونده های پایگاه داده بر روی دستگاه های حافظه پایدار (PMEM) را در صورت نیاز فراهم می کند.به استخر بافر مخلوط مراجعه کنید.
SQL Server 2019 (15.x) بهینه سازی حافظه متادیتای TempDB SQL Server 2019 (15.x) ویژگی جدیدی را ارائه می دهد که متعلق به خانواده ویژگی های حافظه پایگاه داده حافظه بهینه سازی شده TempDB متاداده است که می تواند به طور موثری این گلوگاه را برطرف کرده و سطح جدیدی از مقیاس پذیری را برای بارهای سنگین TempDB باز کند.در SQL Server 2019 (15.x) ، جداول سیستمی که در مدیریت فراداده جدول موقت نقش دارند را می توان به جداول بهینه سازی نشده حافظه بدون پایدار منتقل کرد.به فراداده TempDB بهینه سازی شده حافظه مراجعه کنید.
پشتیبانی OLTP در حافظه برای عکسهای فوری پایگاه داده SQL Server 2019 (15.x) پشتیبانی برای ایجاد عکسهای فوری پایگاه داده از پایگاههای داده حاوی گروههای فایل بهینه شده برای حافظه را ارائه می دهد.

عملکرد هوشمندانه
SQL Server 2019 (15.x) بر اساس نوآوری نسخه قبلی پایگاه داده هوشمند ساخته شده است و برای اطمینان از افزایش سرعت کار طراحی شده است.این پیشرفت ها به غلبه بر تنگناهای شناخته شده منابع کمک می کند و گزینه هایی را برای پیکربندی سرور پایگاه داده فراهم می کند تا عملکرد قابل پیش بینی را در همه بارهای کاری ارائه دهد.
جدول 4
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
OPTIMIZE_FOR_SEQUENTIAL_KEY در SQL Server پایگاه داده بهینه سازی موتور در داخل فعال است ، به بهبود شاخص های درج همزمان با پرقدرت کمک کنید.این گزینه برای نمایه های مستعد جدال برای درج آخرین صفحه در نظر گرفته شده است ، که در نمایه های دارای کلیدهای پی در پی معمول است (مانند ستون های هویت ، دنباله ها یا ستون های تاریخ / زمان).به ایجاد فهرست مراجعه کنید.
نشانگر سریع جلو و نشانگر ساکن پشتیبانی اجباری از برنامه های ذخیره پرس و جو را نشان می دهد که مکان نماهای ایستا را به سرعت جلو می برد.به برنامه پشتیبانی سریع نشانگر ثابت و جلو بروید.


کنترل منابع REQUEST_MAX_MEMORY_GRANT_PERCENT و ALTER WORKLOAD GROUPa CREATE WORKLOAD GROUP گزینه گزینه قابل تغییر از عدد صحیح به نوع داده شناور تغییر می دهد تا کنترل دقیق تر حافظه را فراهم کند.به اصلاح گروه های کاری و ایجاد گروه های کاری مراجعه کنید.

کاهش مجدد حجم کار با کاهش دوباره کامپایل غیرضروری ، عملکرد استفاده از جداول موقتی در چندین حوزه بهبود یافته است.به کامپایل با کاهش کار مراجعه کنید.
مقیاس پذیری ایست بازرسی غیرمستقیم به مقیاس پذیری بهبود یافته ایست بازرسی غیرمستقیم مراجعه کنید.
صفحات همزمان صفحه به روزرسانی PFS صفحه فضای آزاد (PFS) صفحات ویژه ای در پرونده های پایگاه داده هستند که SQL Server از آنها برای کمک به مکان یابی فضای موجود هنگام اختصاص فضای برای اشیا استفاده می کند.مشاجره قفل صفحه در صفحات PFS معمولاً با TempDB همراه است ، اما هنگامی که تعداد زیادی موضوع اختصاصی شی object همزمان وجود دارد ، ممکن است در پایگاه داده کاربر نیز وجود داشته باشد.این بهبود نحوه استفاده از به روزرسانی های PFS برای مدیریت همزمانی را تغییر می دهد تا بتواند در زیر قفل های مشترک (به جای قفل های انحصاری) به روز شود.از SQL Server 2019 (15.x) ، این رفتار به طور پیش فرض در تمام پایگاه های داده (از جمله TempDB) فعال است.
مهاجرت نقش کارگر برنامه ریز با مهاجرت نقش کارگر ، برنامه ریزان بیکار می توانند نقش های کارگر را از صف های قابل اجرا برای سایر برنامه ریزان در همان گره NUMA مهاجرت کنند و بلافاصله وظایف نقش های کارگر مهاجر را از سر بگیرند.در مواردی که وظایف طولانی مدت به همان زمانبند اختصاص داده می شوند ، این پیشرفت استفاده متعادل تری از پردازنده را فراهم می کند.برای اطلاعات بیشتر ، به SQL Server 2019 Smart Performance-Worker Role Migration مراجعه کنید.

مانیتور کنید
نظارت بر بهبودها به شما امکان می دهد هر زمان که به اطلاعات پایگاه داده نیاز دارید ، اطلاعات مربوط به عملکرد را برای هر بار کاری پایگاه داده باز کنید.
جدول 5
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
WAIT_ON_SYNC_STATISTICS_REFRESH sys.dm_os_wait_stats انواع انتظار جدید در نمای مدیریت پویا.این زمان تجمعی را در سطح نمونه برای عملیات تازه سازی در آمار همگام سازی نشان می دهد.دیدن .sys.dm_os_stait_stats
استراتژی ذخیره سفارشی ذخیره شده پرس و جو هنگامی که این خط مشی فعال است ، تنظیمات اضافی ذخیره سازی پرس و جو در زیر تنظیمات جدید "سیاست ضبط ذخیره سازی پرس و جو" موجود است ، که می تواند برای تنظیم دقیق جمع آوری داده ها در سرورهای خاص استفاده شود.به گزینه ALTER DATABASE SET مراجعه کنید.
LIGHTWEIGHT_QUERY_PROFILING پیکربندی دامنه پایگاه داده جدید.دیدن .LIGHTWEIGHT_QUERY_PROFILING
sys.dm_exec_requests دستور ستون اگر SELECT منتظر باشید تا قبل از اجرای درخواست ، اطلاعات به روزرسانی آمار همگام سازی کامل شود ، SELECT (STATMAN) نمایش داده می شود.دیدن .sys.dm_exec_requests
sys.dm_exec_query_plan_stats عملکرد جدید مدیریت پویا (DMF) می تواند مقدار معادل آخرین برنامه اجرای واقعی شناخته شده را در تمام درخواست ها بازگرداند.به آمار sys.dm_exec_query_plan_plan مراجعه کنید.
LAST_QUERY_PLAN_STATS پیکربندی جدید گسترده پایگاه داده را می توان sys.dm_exec_query_plan_stats را فعال کرد.به تنظیمات تغییر یافته ALTER DATABASE مراجعه کنید.
query_post_execution_plan_profile رویدادهای گسترده ، تجزیه و تحلیل نور معادل اجرای واقعی طرح را جمع آوری کرد و بر اساس استفاده از تحلیل های استاندارد query_post_execution_showplandrgent.به زیرساخت تحلیل کوئری مراجعه کنید.
sys.dm_db_page_info (database_id، file_id، page_id، mode) DMF جدید اطلاعات مربوط به صفحات موجود در پایگاه داده را برمی گرداند.به sys.dm_db_page_info (Transact-SQL) مراجعه کنید.

تجربه توسعه دهنده
SQL Server 2019 (15.x) همچنان تجربه توسعه دهنده درجه یک و انواع گرافیکی و داده های مکانی پیشرفته ، پشتیبانی از UTF-8 و یک چارچوب توسعه پذیری جدید را فراهم می کند که توسعه دهندگان را قادر می سازد از زبان انتخابی خود برای بدست آوردن همه موارد استفاده کنند بینش داده های آنها
گرافیک
جدول 6
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
عملیات حذف آبشار محدودیت Edge اکنون می توان عملیات حذف آبشار را روی محدودیت های لبه در پایگاه داده نمودار تعریف کرد.محدودیت لبه را ببینید.
عملکرد گرافیکی جدید- SHORTEST_PATH اکنون می توان از آن استفاده کرد MATCHin SHORTEST_PATH برای یافتن کوتاهترین مسیر بین هر دو گره در نمودار یا برای هر طول پیموده شده.
جداول و شاخص های پارتیشن بندی شده گرافیک ها اکنون در پارتیشن های جدول و فهرست پشتیبانی می شوند.
استفاده از جدول مشتق شده یا مشاهده نام های مستعار در درخواست های تطبیق نمودار مشاهده پرسش تطبیق نمودار.

پشتیبانی از یونیکد
پشتیبانی از مشاغل در کشورها / مناطق و مناطق مختلف ، جایی که نیاز به ارائه برنامه ها و خدمات پایگاه داده جهانی چند زبانه برای تأمین نیازهای مشتری و تأمین مشخصات خاص بازار ضروری است.
جدول 7
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
پشتیبانی از رمزگذاری کاراکتر UTF-8 برای وارد کردن و صادر کردن رمزگذاری از UTF-8 پشتیبانی کرده و به عنوان یک مجموعه داده داده رشته ای در سطح پایگاه یا سطح ستون استفاده می شود.پشتیبانی شامل جداول خارجی PolyBase و همیشه رمزگذاری شده است (وقتی در Enclave استفاده نمی شود).مشاهده پشتیبانی و Unicode.

پسوند زبان
جدول 8
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
زبان جاوا جدید SDK توسعه برنامه های جاوا را که می توان از SQL Server اجرا کرد ساده کرد.به Microsoft Extensibility SDK SQL Server برای جاوا مراجعه کنید.
زبان جاوا SDK منبع باز است Microsoft SDensensibility SDK برای Microsoft SQL سرور برای جاوا در حال حاضر منبع باز است و در GitHub موجود است.
پشتیبانی از انواع داده های جاوا نوع داده جاوا را مشاهده کنید.
SQL Server زمان اجرای پیش فرض جدید جاوا اکنون شامل Zulu Embedded از Azul System است که برای ارائه پشتیبانی جاوا در کل محصول مورد استفاده قرار می گیرد.لطفاً به جاوا رایگان پشتیبانی شده در SQL Server 2019 مراجعه کنید (SQL Server 2019 اکنون برای پشتیبانی رایگان جاوا در دسترس است).
پسوند زبان SQL Server از یک چارچوب قابلیت توسعه برای اجرای کد خارجی استفاده کنید.به پسوند زبان SQL Server مراجعه کنید.
ثبت یک زبان خارجی ایجاد یک زبان خارجی این یک زبان تعریف جدید داده است (DDL) که می تواند زبانهای خارجی (مانند جاوا) را در SQL Server ثبت کند.به ایجاد زبان خارجی مراجعه کنید.

فضا
جدول 9
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی


شناسه مرجع فضایی جدید (SRID) GDA2020 استرالیایی داده های مطمئن تر و دقیق تری را ارائه می دهد که به داده های ارائه شده توسط سیستم موقعیت یابی جهانی نزدیکتر است.SRID جدید:
7843 نشان دهنده 2D جغرافیایی است
7844 نشان دهنده 3D جغرافیایی است
برای تعریف SRID جدید به نمای sys.spatial_reference_systems مراجعه کنید.

اطلاعات غلط
وقتی فرآیند استخراج ، تبدیل و بارگذاری (ETL) از کار بیفتد زیرا منبع و هدف انواع داده ها و یا طول مطابقت ندارند ، عیب یابی می تواند زمانبر باشد ، به ویژه در مجموعه های بزرگ داده.با SQL Server 2019 (15.x) می توانید سریعتر در مورد خطاهای کوتاه سازی داده ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.
جدول 10
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
هشدار کوتاه کردن جزئیات پیام های خطای کوتاه کردن داده به طور پیش فرض شامل نام جدول و ستون و مقادیر کوتاه شده است.به VERBOSE_TRUNCATION_WARNINGS مراجعه کنید.

امنیت حیاتی ماموریت
SQL Server یک معماری ایمن را فراهم می کند که به مدیران و توسعه دهندگان پایگاه داده امکان می دهد تا برنامه های پایگاه داده ایمن ایجاد کرده و به تهدیدات پاسخ دهند.هر نسخه از SQL Server بر اساس نسخه قبلی بهبود یافته و ویژگی ها و توابع جدیدی معرفی شده است.SQL Server 2019 (15.x) همچنان بر این اساس ساخته می شود.
جدول 11
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
همیشه رمزگذاری شده با محفوظ امن گسترش همیشه رمزگذاری با رمزگذاری درجا و محاسبات غنی با امکان محاسبه داده های متن ساده در قرنطینه امنیتی سمت سرور.رمزگذاری درجا می تواند عملکرد و قابلیت اطمینان عملیات رمزگذاری مانند ستون های رمزگذاری شده ، ستون های چرخانده شده و کلیدهای رمزگذاری را بهبود بخشد ، زیرا می تواند از انتقال داده ها به خارج از پایگاه داده جلوگیری کند.پشتیبانی از محاسبات غنی (تطبیق الگو و عملیات مقایسه) می تواند Always Encrypted را در مجموعه وسیع تری از سناریوها و برنامه ها که نیاز به محافظت از داده های حساس دارند و همچنین نیاز به استفاده غنی تر در عملکرد پرس و جوهای Transact-SQL دارد ، باز کند.به همیشه رمزگذاری شده با امنیت امنیتی مراجعه کنید.

مدیریت گواهی در SQL Server Configuration Manager اکنون می توانید از SQL Server Configuration Manager برای انجام کارهای مدیریت گواهی مانند مشاهده و استقرار گواهینامه ها استفاده کنید.به مدیریت گواهی (مدیر پیکربندی SQL Server) مراجعه کنید.
کشف و طبقه بندی داده ها تابع کشف و طبقه بندی داده ها عملکرد طبقه بندی و علامت گذاری ستون ها را در جدول کاربر فراهم می کند.طبقه بندی داده های حساس (مانند تجارت ، امور مالی ، پزشکی ، PII و غیره) در محافظت از اطلاعات سازمان نقش اساسی دارد.این می تواند به عنوان زیرساخت برای:
به استانداردهای حریم خصوصی داده ها و الزامات انطباق نظارتی کمک کنید
طرح های امنیتی مختلف ، مانند نظارت (ممیزی) و هشدارها برای دسترسی غیر عادی به داده های حساس
شناسایی مکان داده های حساس در شرکت آسان تر است ، به طوری که مدیران می توانند اقدامات صحیحی را برای محافظت از پایگاه داده انجام دهند
ممیزی SQL Server علاوه بر این ، ممیزی درمان فشرده ای را انجام داد ، از جمله در قسمت ممیزی data_senstivity_information جدید که حاوی داده های واقعی است که توسط یک طبقه بندی حساسیت جستجو (برچسب) برگردانده شده است.برای جزئیات و مثالها مراجعه کنید.افزودن طبقه بندی حساسیت

در دسترس بودن بالا
هر کاربر در هنگام استقرار SQL Server نیاز به انجام یک کار مشترک دارد ، این اطمینان حاصل می کند که در صورت نیاز توسط شرکت و کاربران نهایی ، کلیه نمونه های SQL Server و پایگاه داده آنها به راحتی قابل دسترسی هستند.قابلیت استفاده یکی از ستون های اصلی پلت فرم SQL Server است و SQL Server 2019 (15.x) بسیاری از ویژگی ها و ویژگی های جدید را ارائه می دهد که شرکت ها را قادر می سازد اطمینان حاصل کنند که محیط پایگاه داده آنها بسیار در دسترس است.
گروه در دسترس بودن
جدول 12
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
حداکثر پنج نسخه همگام شده SQL Server 2019 (15.x) حداکثر تعداد نسخه های همگام شده را از 3 نسخه در SQL Server 2017 (14.x) به 5 نسخه افزایش داد. می توانید 5 نسخه از این گروه را برای شکست خودکار در این گروه پیکربندی کنید.1 نسخه اصلی و 4 نسخه ثانویه هماهنگ وجود دارد.
تغییر مسیر کپی ثانویه به کپی اولیه اجازه می دهد تا اتصالات برنامه مشتری بدون در نظر گرفتن سرور هدف مشخص شده در رشته اتصال ، به کپی اصلی هدایت شوند.برای اطلاعات بیشتر ، به Replica Secondary to Primary Replica Redirection اتصال خواندن / نوشتن (AlwaysOn Availability Group) مراجعه کنید.
HADR equity هر مشتری نرم افزار اطمینان از SQL Server قادر به استفاده از سه پیشرفت در هر نسخه از SQL Server است که مایکروسافت هنوز از آن پشتیبانی می کند.برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً اطلاعیه را اینجا ببینید.

بازگرداندن
جدول 13
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
تسریع در بازیابی پایگاه داده با تسریع در بازیابی پایگاه داده (ADR) زمان بازیابی را پس از راه اندازی مجدد یا برگشت معاملات طولانی مدت کاهش دهید.به تسریع در بازیابی پایگاه داده مراجعه کنید.

عملیات از سرگیری
جدول 14
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
تولید و بازآفرینی شاخص ذخیره سازی ستون خوشه ای آنلاین به انجام عملیات فهرست آنلاین مراجعه کنید.
تولید مجدد شاخص ذخیره سازی ردیف آنلاین قابل انجام است.
مکث و از بین بردن اسکن اولیه رمزگذاری شفاف داده (TDE) به اسکن-مکث و از سرگیری اسکن رمزگذاری داده های شفاف (TDE) مراجعه کنید.

انتخاب بستر
SQL Server 2019 (15.x) بر اساس نوآوری هایی که قبلاً در SQL Server 2017 (14.x) معرفی شده است ، طراحی شده است تا بتواند SQL Server را روی پلتفرم مورد نظر خود اجرا کرده و ویژگی های بیشتر و امنیت بالاتر را بدست آورید.
لینوکس
جدول 15
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
کپی کردن پشتیبانی مشاهده نسخه برداری SQL Server در Linux.
پشتیبانی از هماهنگ کننده تراکنش توزیع شده مایکروسافت (MSDTC) نحوه پیکربندی MSDTC را در لینوکس مشاهده کنید.
OpenLDAP از ارائه دهندگان تبلیغات شخص ثالث پشتیبانی می کند لطفاً به آموزش مراجعه کنید: استفاده از احراز هویت Active Directory با SQL Server در Linux.
خدمات یادگیری ماشین در Linux به نصب خدمات یادگیری ماشین SQL Server (Python و R) در Linux مراجعه کنید.
بهبودهای TempDB به طور پیش فرض ، با نصب جدید SQL Server در Linux چندین پرونده داده TempDB (حداکثر 8 پرونده داده) بر اساس تعداد هسته های منطقی ایجاد می شود.این مورد در نسخه جزئی یا نسخه اصلی نسخه درجا اعمال نمی شود.حجم هر فایل TempDB 8 مگابایت و اندازه رشد خودکار 64 مگابایت است.این رفتار مشابه نصب پیش فرض SQL Server در ویندوز است.
PolyBase در Linux برای نصب اتصالات غیر Hadoop به نصب PolyBase در Linux مراجعه کنید.به نقشه برداری از نوع PolyBase مراجعه کنید.

پشتیبانی از تغییر داده ضبط (CDC) پشتیبانی از SQL Server 2019 (15.x) در Linux اکنون از تغییر داده ضبط (CDC) پشتیبانی می کند.

ظرف
ساده ترین راه برای شروع استفاده از SQL Server استفاده از کانتینرها است.SQL Server 2019 (15.x) بر اساس نوآوری های معرفی شده در نسخه های قبلی ساخته شده است و به گونه ای طراحی شده است که به شما امکان می دهد ظروف SQL Server را در سیستم عامل های جدید به شیوه ای ایمن تر مستقر کرده و ویژگی های بیشتری کسب کنید.
جدول 16
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
Microsoft Container Registry Microsoft Container Registry اکنون تصاویر رسمی جدید مایکروسافت از جمله SQL Server 2019 (15.x) را جایگزین Docker Hub می کند.
کانتینر غیر روت SQL Server 2019 (15.x) به طور پیش فرض توانایی ایجاد محفظه های ایمن تر را با شروع فرایند SQL Server به عنوان یک کاربر غیر روت معرفی می کند.ساخت و اجرای ظروف SQL Server را به عنوان یک کاربر غیر روت مشاهده کنید.
تصویر کانتینر مجاز Red Hat با شروع SQL Server 2019 (15.x) ، می توانید ظروف SQL Server را در Red Hat Enterprise Linux اجرا کنید.
PolyBase و پشتیبانی یادگیری ماشین SQL Server 2019 (15.x) روش های جدیدی را برای استفاده از ظروف SQL Server مانند خدمات یادگیری ماشین و PolyBase معرفی می کند.چند نمونه را در SQL Server در مخزن GitHub نگه دارید.

گزینه های نصب
جدول 17
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
گزینه های جدید تنظیم حافظه ، تنظیمات سرور "حداقل حافظه سرور (MB)" و "حداکثر حافظه سرور (MB)" را هنگام نصب تنظیم کنید.به صفحه "Database Engine Configuration - Memory" و همچنین از خط فرمان برای نصب SQL Server و پارامترها مراجعه کنید.مقدار پیشنهادی از رهنمودهای پیکربندی حافظه در گزینه های پیکربندی حافظه سرور پیروی می کند.USESQLRECOMMENDED حافظه LIMITSSQLMINMEMORYSQLMAXMEMORY
گزینه های جدید تنظیم موازی سازی پیکربندی سرور "حداکثر موازی کاری" را هنگام نصب تنظیم کنید.برای اطلاعات بیشتر ، به صفحه "Database Engine Configuration - MaxDOP" مراجعه کرده و SQL Server را از خط فرمان در پارامترها نصب کنید.مقدار پیش فرض از دستورالعملهای حداکثر موازی کاری در گزینه پیکربندی سرور پیکربندی "حداکثر موازی" پیروی می کند.SQLMAXDOP
هشدار تنظیم کلید محصول مجوز سرور / CAL اگر کلید محصول مجوز سرور سازمانی / CAL وارد شده باشد و بیش از 20 هسته فیزیکی در رایانه یا 40 هسته منطقی در هنگام فعال شدن سایت با عنوان وجود داشته باشد ، در هنگام نصب یک هشدار نمایش داده می شود .کاربر هنوز هم می تواند محدودیت را تأیید کرده و تنظیم را ادامه دهد ، یا یک کلید مجوز وارد کند که از حداکثر تعداد پردازنده ها در سیستم عامل پشتیبانی می کند.

سرویس یادگیری ماشین SQL Server
جدول 18
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
مدل سازی مبتنی بر پارتیشن می تواند برای افزودن sp_execute_external_script پارامترهای جدید برای پردازش یک اسکریپت خارجی برای هر پارتیشن داده مورد استفاده قرار گیرد.این ویژگی به جای یک مدل بزرگ ، از آموزش چندین مدل کوچک (یک مدل در هر پارتیشن داده) پشتیبانی می کند.به ایجاد یک مدل مبتنی بر پارتیشن مراجعه کنید.
خوشه مرورگر ویندوز سرور دسترسی زیاد به خدمات یادگیری ماشین را می توان در یک خوشه خرابی ویندوز سرور پیکربندی کرد.

خدمات تجزیه و تحلیل سرور SQL
این نسخه ویژگی ها و پیشرفت های جدیدی را در عملکرد ، مدیریت منابع و پشتیبانی مشتری ارائه می دهد.
جدول 19
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
گروه محاسبه در مدل جدولی با گروه بندی عبارات متریک متداول در "موارد محاسبه شده" ، گروه محاسبه می تواند تعداد مقادیر متریک زائد را به میزان قابل توجهی کاهش دهد.برای کسب اطلاعات بیشتر ، گروه محاسبه را در مدل جدول مشاهده کنید.
Query cross Query cross یک پیکربندی سیستم مدل جدول است که می تواند زمان پاسخ پرسش کاربر را تحت همزمانی بالا بهبود بخشد.برای کسب اطلاعات بیشتر ، به Query Cross مراجعه کنید.
روابط بسیاری به بسیاری در مدل جدولی روابط بسیاری به بسیاری بین جداول مجاز است و ستونهای هر دو جدول منحصر به فرد نیستند.برای اطلاعات بیشتر ، به روابط در مدل جدول مراجعه کنید.
تنظیمات ویژگی مدیریت منابع این نسخه شامل تنظیمات جدید حافظه است: Memory QueryMemoryLimit برای مدیریت منابع ، DbpropMsmdRequestMemoryLimit و OLAP Query RowsetSerializationLimit.برای جزئیات ، به تنظیمات حافظه مراجعه کنید.
تنظیمات کنترل تازه سازی حافظه پنهان Power BI این نسخه ویژگی ClientCacheRefreshPolicy را معرفی می کند ، که وقتی سرویس Power BI در ابتدا گزارش های Live Connect را بارگیری می کند ، داده کاشی داشبورد پنهان شده را جایگزین می کند و داده ها را گزارش می دهد.برای اطلاعات بیشتر ، به مشخصات عمومی مراجعه کنید.
ضمیمه آنلاین از پیوست آنلاین می توان برای همگام سازی ماکت های خوانده شده محلی در یک فضای گسترده استفاده کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر ، به پیوست آنلاین مراجعه کنید.

خدمات یکپارچه سازی SQL Server
این نسخه ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد که عملکرد پرونده را بهبود می بخشد.
جدول 20
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
وظایف انعطاف پذیر پرونده عملیات فایل را روی سیستم فایل محلی ، ذخیره سازی Azure Blob و Azure Data Lake Storage Gen2 انجام دهید.کارهای پرونده انعطاف پذیر را مشاهده کنید.
منبع فایل منعطف و هدف آن خواندن و نوشتن داده ها در ذخیره سازی Azure Blob و Azure Data Lake Storage Gen2.منبع فایل انعطاف پذیر و هدف فایل انعطاف پذیر را مشاهده کنید.
SQL Server Master Data Services
جدول 21
ویژگی های جدید یا جزئیات به روزرسانی
پشتیبانی از Azure SQL پایگاه داده نمونه مدیریت شده میزبان Master Master Data Services در نمونه مدیریت شده.به نصب و پیکربندی خدمات Master Data مراجعه کنید.
کنترل جدید HTML کنترل HTML جایگزین تمام اجزای قبلی Silverlight می شود.وابستگی های نور نقره ای برداشته شده است.

SQL Server Reporting Services
این نسخه از SQL Server Reporting Services از ویژگی های Azure SQL مدیریت شده ، مجموعه داده های Power BI Premium ، قابلیت دسترسی پیشرفته ، پروکسی برنامه Azure Active Directory و رمزگذاری شفاف پایگاه داده پشتیبانی می کند.همچنین Microsoft Report Builder را به روز می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر ، به موارد جدید در SQL Server Reporting Services مراجعه کنید.

کد کلید SQL Server 2019 STD OEM با سیستم عامل اصلی Microsoft 0کد کلید SQL Server 2019 STD OEM با سیستم عامل اصلی Microsoft 1کد کلید SQL Server 2019 STD OEM با سیستم عامل اصلی Microsoft 2

معرفی شرکت
شنژن مایک شرکت تجارت الکترونیکی ، آموزشی ویبولیتیندر سال 2016 تاسیس شده است ، یک خرده فروش تجارت الکترونیکی سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر است.مدل تجارت سنتی ما مبتنی بر کیفیت ، قیمت مناسب و تجربه کاربر است.به عنوان یک پیشرو در صنعت خرده فروشی نرم افزار و فناوری ، رضایت مشتری اولویت اول ماست.هدف واحد ما در Prime Software ارائه یک راه حل جهانی برای کلیه نیازهای سخت افزاری و نرم افزاری مشتری ما ، ضمن حفظ پایین ترین قیمت های صنعت است.
کد کلید SQL Server 2019 STD OEM با سیستم عامل اصلی Microsoft 3
کد کلید SQL Server 2019 STD OEM با سیستم عامل اصلی Microsoft 4
کد کلید SQL Server 2019 STD OEM با سیستم عامل اصلی Microsoft 5

خدمات و قدرت ما

1 ، به موقع پاسخ دهید
ما به موقع به اخبار شما پاسخ خواهیم داد تا اطمینان حاصل شود که سوالات شما به موقع پاسخ داده می شوند.
2 ، تحویل به موقع
پس از پرداخت ، ما استفاده به موقع از ارزانترین و همچنین روش ایمن و سریع را برای همه بسته های شما تضمین خواهیم کرد. برای کلیدها ، ما از طریق ایمیل یا سیستم عامل Alibaba برای شما ارسال خواهیم کرد
3 ، خدمات فنی پس از فروش
در مراحل بعدی استفاده و نصب محصول ، مجوز به دستگاه های شما متصل می شود. شما می توانید با ما تماس بگیرید ، ما پشتیبانی فنی رایگان با فرایند نصب را حل خواهیم کرد ، مشکلات ایجاد شده توسط محصول را برطرف می کنیم ، همچنین می توانیم خدمات فنی پس از فروش را ارائه دهیم .
4 ، سفارشی موجود
برای بسته ، نیاز سفارشی در دسترس است ، OEM و ODM خوش آمدید.
5 ، تخفیف برای توزیع کننده
تخفیف ویژه و حفاظت از منطقه فروش در اختیار توزیع کننده ما قرار می گیرد.
6،24 ساعت خدمات
ایمیل / تلفن همراه / برنامه Whats همه 24 ساعت از زمان نیاز شما در دسترس است.
اسکایپ: زنده: .cid.12af4cd0de86b250
س FAالات متداول
س: چگونه می توانم قیمت را دریافت کنم؟
پاسخ: ما معمولاً ظرف 24 ساعت پس از دریافت درخواست شما نقل قول می کنیم (به جز آخر هفته و تعطیلات) ، هرچه مقدار بیشتر ، بهتر است
قیمت. سفارش خرده فروشی کوچک موجود است
س: آیا می توانم نمونه های سفارش دهنده را خریداری کنم؟
پاسخ: بله لطفا با ما تماس بگیرید
س: شرایط پرداخت؟
A: T / T ، اتحادیه غربی ، اطمینان تجارت علی بابا.قابل مذاکره است
س: روش حمل و نقل و زمان سربازی چیست؟
A: سفارش عمده: ما سهام کافی داشتیم ، بنابراین 1-3 روز کاری پس از پرداخت.
توسط دریا ، هوا یا اکسپرس حمل می شود (EMS ، UPS ، DHL ، TNT ، FEDEX و غیره). لطفا قبل از ثبت سفارش با ما تأیید کنید

 

اطلاعات تماس
June

شماره تلفن : +8617634776672

WhatsApp : +447828792591